O mně

Vítám Vás… 

Máte-li zájem o vlastní portrét, portrét dětí, společné rodinné foto, vyfocení vašeho zvířecího miláčka, fotografování svatby, nebo si jen chcete zkusit zablbnout před objektivem, neváhejte mne kontaktovat. Podle možností se snažím vyhovět každému. 
Záleží na domluvě, jestli chcete fotit v exteriéru nebo v ateliéru. V exteriéru jsou nádherné jarní fotky když všechno kvete, nebo pak podzimní fotky , kdy se naopak vše barví do žluta. Ateliérové focení je pak lepší na těhotenské focení, akty, glamour, nebo klasické společné rodinné snímky, kdy je možnost světelnou scénu a pozadí upravit podle potřeby. Mám široký výběr fotopozadí, tak je možné pro každého zvolit dle jeho představ a požadavků to nejlepší. Při focení se zaměřuji spíše na člověka, tak nepoužívám příliš mnoho rekvizit, které by odváděli pozornost. Mám v ateliéru ošatku, plyšového medvěda, starou truhlu, rámy obrazů a pár drobností, které můžete vidět v ukázkových galeriích. Pokud máte zájem focení ladit do nějakého konkrétního stylu, je vždy možnost se domluvit a můžete si cokoliv na focení přivézt a přizpůsobíme to požadavkům. Už jsme v ateliéru fotili i pána opekájícího si buřty, plavce se šnorchlem a ploutvemi, lyžaře, zámecké princezny a mě 🙂 

V případě zájmu rovnou zajistím tisk fotografií do rozměru A5 takřka na počkání.

Naskenuji a upravím Vaše staré negativy, popř. staré fotografie, aby se daly použít pro digitální zpracování a archivaci, umím přepsat i VHS do digitální podoby, nebo z nich pořídit fotografie. 

Pavel Bakalář 

Velká Bučina 20, Velvary 

+420 724 313 180

info@photobaky.com

Vytvořil Pavel Baky ml.